WPC Ploty

WPC ploty sú ideálnou variantou k novostavbám alebo rekonštrukciám rodinných domov.

Prečo si postaviť práve plastové wpc ploty?

Plastové wpc ploty majú jednu spoločnú a nespornú výhodu, ktorou je ich bezúdržbovosť a dlhá životnosť. Ploty sú ozdobou každého rodinného domčeka a chaty. Jej atmosféru vytvára najmä kvalitný materiál.

Drevené dosky, sú nielen veľmi drahé, ale aj náročné na údržbu a nestále vo svojom vzhľade. Preto stále viac stúpajú v očiach majiteľov, wpc ploty a materiály Woodplastic.

Čo je to WPC?

Woodplastic (WPC) je všeobecný názov pre kompozitné materiály vyrábané z dreva a polyméru. Táto technológia výroby bola vynájdená pred viac ako pätnástimi rokmi v Severnej Amerike, kde sa teraz stáva štandardom pri stavbe vonkajších podláh, terás, tzv. deckingu.

Cieľom a hlavnou myšlienkou vývoja WPC bolo vytvorenie dokonalého materiálu, ktorý bude na jednej strane eliminovať všetky nežiaduce vlastnosti dreva (hniloba, plesne, napadnutie hmyzom, zmena farebnosti, zosychanie, krútenie, nerovnosti, triesky, negatívny vplyv slnka, mrazu, vody, a pod.) a na druhej strane bude zvýrazňovať vizuálny efekt dreveného povrchu. WPC je teda umelo vytvorené „drevo“, zložené z drevenej múčky a polyméru, čo poskytuje optimálny pomer medzi týmito dvoma surovinami.

A práve výrobná technológia materiálu WPC je základom extrémnej životnosti a odolnosti voči prakticky všetkým vplyvom bez potreby akejkoľvek údržby.

Rozmery

Rozmer: 210 x 21 x 1836  mm
Použitie:  ploty

WPC Doska

24 €

s DPH za ks

WPC doska

72 €

s DPH za ㎡

Farebná škála

Farebné variácie WPC plotov

brownish red plotova výpln
Plotovka BROWNISH RED

WPC ploty

Plotovka ORIGINAL WOOD

WPC ploty

Plotovka STONE GRAY

WPC ploty

Plotovka ANTRACIT

WPC ploty

Realizácie

WPC ploty

Navštívte náš

Showroom

Kalvínske Námestie 3

93401 Levice

+421 907 790 931

Zavolajte nám

Showroom

Navštívte nás

Scroll to Top