O firme

Firma AYYA SALMET s.r.o. ktora vznikla v roku 2004 a zacala svoje posobenie na trhu s predajom a pokladkou laminatovych podlah , neskor v roku 2006 rozsirila svoje portfolio a stala sa prvou firmou na Slovensku s dovozom ,predajom a montazou WPC terasovych dosiek a drevených terasovych dosiek . Prešli sme celým vývojom wpc produktov z drevoplastu od jeho vzniku spolocne s vyrobnou spolocnostou ktoru sme si velmi starostlivo vybrali . Náš materiál je navrhnutý tak, aby vydržal všetky poveternostné podmienky , splnoval  stalost farebnej sytosti a nebledol bol odolny voci oderom ,skrabancom  . .  Preto nase dosky WPC sú zložené z moderného drevoplastového kompozitu ,vyznačujú sa maximálnou životnosťou, farebnou stálosťou, odolnosťou proti hnilobe, drevokaznému hmyzu a UV žiareniu. Dosky sú bezúdržbové a nie je potrebné ich nijako ošetrovať a ani natierať.

Ak hľadáte cenovo dostupné riešenie pre terasu ci plot sme tu pre s Vás s kompletným riešením od obhliadky , zameraním, navrhnutim vhodneho riešenia terasy , poradenstvom , samotnou pokladkou terasy , dopravou samotneho materialu a v pripade potreby aj úpravou terénu . Sme tu pre vás už 13 rokov, čo vám poskytuje istotu pri nakupe, záruku, seriózne profesionalne jednanie. Samozrejmostou je aj dodanie pre zakaznika material ktory si pozaduje montaz vykonat svojpomocne a taktiez mu poskytneme cenne rady pri montazi a spravny postup . Dosky WPC sú zložené z moderného drevoplastového kompozitu. Vyznačujú sa maximálnou životnosťou, farebnou stálosťou, odolnosťou proti hnilobe, drevokaznému hmyzu a UV žiareniu. Dosky sú bezúdržbové a nie je potrebné ich nijako ošetrovať ani natierať.

Spolupracujeme

Dlhodobo spolupracujeme s mnohými stavebnými firmami, architektmi a s veľkými developerskými firmami a naše veľké ukončené projekty sú napr. SKYPARK BRATISLAVA, SKYPARK OFFICES, JURKOVIČOVA TEPLÁREŇ , NIDO I, NIDO II BRATISLAVA, SÍDLISKO ČEREŠNE, BORY HOME I,II , NOVA TERASA II,III KOŠICE, GRAND KOLIBA RESORT BRATISLAVA, V TOWER PRAHA.

Na trhu

od roku 2006

Množstvo

spokojních klientov

Stovky

zrealizovaných projektov

Komplexné

riešenie terasových systémov

Naše realizácie

Galéria realizovaných projektov

Navštívte náš

Showroom

Kalvínske Námestie 2

93401 Levice

Email

ayyasalmet@gmail.com

Telefón

+421 907 790 931

Showroom na mape

Zobraziť mapu

Scroll to Top