terasove dosky wpc premium

WPC terasové dosky Premium

terasove dosky premium cena

Cena WPC terasy Premium obsahuje

  • Terasové dosky Premium, hliníkový podkladový hranol 30×20, klipy, skrutky
  • Cena je vrátane montáže na predpripravený a vyhovujúci podklad
  • Cena neobsahuje dopravu

WPC terasa je rozšírením vášho domova a miestom, kde môžete relaxovať a užívať si pobyt na čerstvom vzduchu. S našimi terasovými doskami PREMIUM si môžete vytvoriť krásny vonkajší obytný priestor, ktorý vám vydrží dlhé roky.

Vysokokvalitný drevoplastový kompozit (WPC) je vyrobený z recyklovaných drevených vlákien. Vďaka tomu sú dosky mimoriadne trvanlivé a odolné voči poveternostným vplyvom. Terasové dosky sa tiež ľahko čistia a nevyžadujú takmer žiadnu údržbu.

Terasové dosky PREMIUM sú ideálnou voľbou pre každého, kto si chce vytvoriť krásny a dlhotrvajúci vonkajší obytný priestor. Vďaka rôznym farbám, z ktorých si môžete vybrať, sa budú hodiť do akéhokoľvek prostredia.

To najlepšie z WPC terás

WPC terasové dosky PREMIUM sú ideálnou exteriérovou podlahou pre všetkých tých, ktorí nechcú robiť žiadne kompromisy. Sú vyhotovené z kvalitného drevoplastového materiálu pozostávajúceho zo 60 % z dreva a 40 % HDPE.

Prémiová drevoplastová terasa

WPC terasové dosky PREMIUM si Vás získajú svojou odolnosťou, presným spracovaním a atraktívnym vzhľadom, ktorý je dokonalou imitáciou dreva. Vašej terase, balkónu, alebo aj priestoru okolo bazéna dodajú luxusný vzhľad. Terasové dosky PREMIUM si môžete vybrať v rôznych farebných vyhotoveniach – od svetlého až po tmavé drevo, tak aby presne ladili s Vašim okolím.

V čom vyniká technológia WPC

Drevoplastové terasové dosky PREMIUM sú odolné voči špine a poškriabaniu, nepraskajú, nevznikajú na nich nerovnosti ani hniloba a spoľahnúť sa môžete na ich extra dlhú životnosť. Ani po rokoch nezmenia svoj vzhľad a v zime či v lete Vám spoľahlivo poslúžia. Na ich bezpečnosť sa môžete spoľahnúť, WPC terasové dosky PREMIUM sú štandardne dodávané s protišmykovým povrchom. Terasové dosky je možné rozmerovo presne prispôsobiť Vašim potrebám.

WPC TERASOVÉ DOSKY PREMIUM

  • kvalitná wpc podlaha
  • odolná voči poškrabaniu a špine
  • jednoduchá montáž
  • široká škála farieb
  • odolný voči drevokazným hubám
  • wpc podlahy sú šetrné k životnému prostrediu

Farebné variácie Premium WPC dosiek skladom

Pozrite si referencie wpc terasy okolo bazéna, ktoré sme realizovali po celom Slovensku napr.: Košice, Bratislava, Levice, Trenčín, Trnava, Nitra, Prešov, Žilina, Banská Bystrica

Showroom: Kalnická cesta 23, 934 01, Levice

AYYASALMET, s.r.o.

Kalvínske Námestie 3, 93401 Levice